Opinie

Do Elizy zgłosiłam się, ponieważ bardzo podupadłam na zdrowiu po przebyciu koronawirusa. Miałam liczne powikłania ponadto jeszcze po 3 tygodniach od wyzdrowienia utrzymywała się utrata węchu i smaku po chorobie, brakowało mi sił i energii do życia. Wtedy postanowiłam spróbować z refleksologią, wspominała mi o niej koleżanka, która wcześniej miała dobre efekty terapii u Elizy. W sumie umówiłyśmy się na 15 zabiegów refleksologii stóp, ale już po pierwszych 2 poczułam poprawę samopoczucia. Obecnie jestem po całej serii zabiegów i czuję że wróciło do mnie życie! Czuję się świetnie, smak i węch powróciły, mam wrażenie, że mój organizm w końcu sobie poradził z dolegliwościami po chorobowymi i się w końcu zregenerował. Bardzo dziękuję za pomoc w powrocie do równowagi!

Małgosia

Do Pani Elizy trafiłam po raz pierwszy z przewlekłymi bólami kręgosłupa. Do tego byłam wyziębiona i wyczerpana po ciąży w 40 roku życia. Seria zabiegów na początku wywołała duże efekty oczyszczania (bóle głowy, zmęczenie, senność), ale już po 8 zabiegach zaczęły wracać mi siły a bóle w lędźwiach zaczęły ustępować. Największym zaskoczeniem były jednak efekty psychiczne zabiegów – duże wzmocnienie emocjonalne i regeneracja psychiczna. Dodatkowym efektem było tez wyregulowanie cyklu miesiączkowego i ustąpienie PMS-u, poprawiło się krążenie. Dzięki poradom dietetycznym Pani Elizy zaczęłam lepiej się odżywiać, jeść ciepłe śniadania i pomału odzyskiwałam wagę sprzed ciąży. Jestem bardzo wdzięczna, bo byłam już na prawdę wyczerpana, a dzięki wiedzy i profesjonalizmowi Pani Elizy, spojrzałam na swój organizm jako całość i odzyskałam zdrowie.

Agnieszka

Bardzo polecam zabiegi refleksologii u Elizy. Znacząco wpłynęły na moje codzienne funkcjonowanie. Przede wszystkim zaczęłam lepiej spać, szybciej zasypiać i bardziej się regenerować. Mam więcej energii i jestem bardziej sprawna. A co najważniejsze dla mnie, odkąd zaczęłam zabiegi – nie choruję, a dotychczas było to moim problemem i chorowałam przynajmniej raz na dwa miesiące i brałam antybiotyki, a teraz mimo, że kilka razy przemarzłam to i tak się nie rozchorowałam.
Dodatkowo zauważyłam, że mam mniej wyprysków na twarzy. Mam też wrażenie, że moje ciało lepiej reguluje temperaturę i rzadziej jest mi zimno bez powodu. Ponadto, zwłaszcza podczas zabiegu na twarz doznawałam bardzo przyjemnego stanu całkowitego relaksu, czułam, że to był dobrze zagospodarowany czas na zaspokajanie swoich potrzeb i zadbanie o siebie.

Dominika

W refleksologie wprowadziła mnie Eliza i byłam jedną z pierwszych osób na których trenowała swoje umiejętności. Od swoich początków do chwili obecnej zrobiła ogromne postępy, a jej zabiegi przynoszą mi ulgę i wprowadzają harmonię do mojego życia, jak brakujące ogniwo 🙂
Byłam zdumiona, gdy po dwu- miesięcznej terapii zniknęła brodawka, której nie mogłam się pozbyć pomimo interwencji chirurgicznej, ciągle pojawiała się na nowo. Po zabiegach zniknęła bez śladu. Od tego czasu minęło kilka lat i wirus nie zaatakował ponownie. Wygląda na to, że pod wpływem zabiegów mój organizm zwalczył go sam.
Zabiegi Elizy pomogły mi wielokrotnie przy ataku migreny, a nie pomaga żadna farmakologia. Po pierwszym takim seansie byłam zdumiona efektem!
Refleksologia jest jednym z elementów naturalnego przywracania organizmu do równowagi i sił witalnych, gorąco polecam!

Marta

Mój pierwszy kontakt z refleksologia miałam dzięki Elizie na początku 2019 roku. Już po pierwszych zabiegach poczułam wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych (w odcinku szyjnym i lędźwiowym) oraz znaczne polepszenie jakości snu.
Podczas zabiegu można się skutecznie zrelaksować i odstresować. Niezwykle pomaga w tym osobowość Elizy, która obejmuje szczególną opieką każdego pacjenta. Jej bogata wiedza w zakresie zdrowego stylu życia pozwala spędzić ten czas rozmawiając o wielu kwestiach zdrowotnych takich jak diety czy aktywność fizyczna.
Należy zaznaczyć, że terapia ta wolna jest od skutków ubocznych, dlatego może być stosowana u każdego bez względu na wiek czy stan zdrowia.
Polecam zabiegi u Elizy jako element dbania o siebie.

Gabriela

Mam prawie 70 lat i w zasadzie nie mam większych problemów zdrowotnych, moją największą zmorą jest bezsenność nocna i towarzyszące jej zmęczenie oraz dolegliwości związane z jelitami. Do Elizy chodzę na zabiegi regularnie. Podczas zabiegu czuję przyjemny relaks, pomimo tego że bywa bolesny w niektórych miejscach. Po zabiegach zawsze poprawia się sen, często przesypiam całą noc i poprawia się praca jelit, mam mniejsze zaparcia, co świadczy o tym, że zabiegi mają bezpośredni wpływ na moje samopoczucie i zdrowie. Bardzo lubię zabiegi refleksologiczne wykonywane przez Elizę.

Grażyna

Czekam na dalsze opinie 🙂